+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79

Вода, повітря, грунти

Вода, повітря, грунти
Аналізатор ртуті портативний MVI

Портативний Аналізатор-детектор ртуті MVI

Аналізатор-детектор ртуті MVI –   це революційний прилад, який точно виявляє небезпечні випаровування ртуті всього за 3 секунди. Унікальною перевагою приладу є його технологія подвійного УФ-поглинання та здатність вимірювати високі концентрації ртуті без насичення та регенерації. MVI  ідеально  підходить  для швидкого  виявлення ртуті, перевірки розливів ртуті та моніторингу вмісту парів ртуті.

Докладніше
Екологія моніторинг нафтопродуктів у воді

Визначення масової концентрації нафтопродуктів у воді флуориметричним методом на FLUORAT-02 (Флюорат-02)

Продукти переробки нафти, що потрапляють  у навколишнє середовище,   зашкоджують екології та є  небезпечними для здоров’я людей і тварин. З цих причин важливим є контроль  вмісту нафтопродуктів у  природній, питній та стічній воді. Серед існуючих методів вимірювань вмісту нафтопродуктів  перші позиції займає  флуориметричний з використанням аналізатора FLUORAT, що  дозволяє визначити  масову концентрацію нафтопродуктів у воді в діапазоні 0,005-50 мг/л.

Докладніше
Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab

Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab (РА-915Лаб)

Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab (РА-915Лаб) універсальне та економічне рішення для прямого (без попередньої хімічної пробопідготовки) визначення ртуті у рідких та твердих зразках найрізноманітнішого складу.

Докладніше
MAPADA V 1150 and UV 1150

Спектрофотометри V-1150 та UV-1150: оптимальні прилади для дослідних лабораторій

Спектрофотометри V-1150 та UV-1150   –  зручні та доступні прилади, які ідеально підходять  для дослідних, екологічних, виробничих, учбових  лабораторій та  лабораторій контролю якості. Можуть використовуватись  для рутинних аналізів та наукових досліджень. Приладам притаманне легке   налаштування параметрів, що робить їх  дуже зручними для користувача.

Докладніше
Система капілярного електрофорезу Капель-205

Система капілярного електрофорезу CAPEL-205 (Капель-205)

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу нового покоління КРАПЕЛЬ-205. Найбільш широкі аналітичні можливості, у тому числі робота в режимі капілярного гель-електрофорезу.

Головні відмінності моделі КАПЕЛЬ-205:

 • Місткий автосамплер на 59 позицій для одноразових пробірок типу «Еппендорф» (1,5 мл);
 • Система автоматичного відкривання пробірок безпосередньо перед використанням виключає випаровування і захищає розчини від забруднення;
 • Новий високовольтний моноблок забезпечує автоматичну зміну полярності і досягнення 30 кВ.
Докладніше
capel-105M

Система капілярного електрофорезу CAPEL-105M (Капель-105М)

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу Капель-105М із спектрофотометричним детектором, автосамплером, з автоматичним перемиканням полярності, керований комп’ютером. Прилад широко використовується для визначення водорозчинних неорганічних і органічних сполук у воді, напоях, харчових продуктах, кормах, сировині, БАР та  ін.

Докладніше
MGA-1000

Атомно-абсорбційний спектрометр MGA-1000

Атомно-абсорбційні спектрометри  «МГА-1000» використовуються для визначення вмісту хімічних елементів (перш за все, металів) у рідких зразках (вода, напої, біологічні рідини), а також у інших об’єктах, після попередньої мінералізації (ґрунти, донні відкладення, осад стічних вод, відходи, харчові продукти, корма і сировина для їх виробництва, біологічні тканини, продукти нафтохімічного виробництва).

Атомно-абсорбційний спектрометр, із зеєманівською корекцією неселективного поглинання, «МГА-1000» представляє  третє покоління спектрометрів серії «МГА». Зберігши краще від попередньої моделі «МРА-915», «МРА-1000» має цілу низку нових особливостей.

Докладніше
Флюорат-02-5М Аналізатор рідини

Аналізатор рідини FLUORAT-02-5M (Флюорат-02-5М)

Аналізатор рідини Флюорат-02-5М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту у розчин) методами флуориметрії, фотометрії та нефелометрії.

Докладніше
Флюорат-02-Панорама

Флюорат-02-Панорама

«ФЛЮОРАТ-02-ПАНОРАМА» – cпектрофлуориметр для досліджень,  має два окремих монохроматора для встановлення довжин хвиль збудження і реєстрації флуоресценції, що дозволяє проводити сканування і обробку спектрів флуоресценції та  весь комплекс флуориметричних вимірювань. Для приладу розроблений цілий ряд приставок, які дають можливість проводити вимірювання поза кюветного відділення приладу. Одна з модифікацій приладу може використовуватися як спектрофлуориметричний детектор для ВЕРХ.

Докладніше
Аналізатор ртуті РА-915М

Портативний аналізатор ртуті РА-915М (Mercury Analyze RA-915M)

Аналізатор ртуті «РА-915М» (RA-915M) призначений для вимірювання масової концентрації парів ртуті в повітрі, природних і технологічних газах, у викидах підприємств у режимі реального часу.

Докладніше
РА-915М з приставкою РП-92

РА-915М з приставкою РП-92 (RA-915M/RP-92)

налізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою РП-92 використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах методом “холодного пара”. Для більшості об’єктів потрібне попереднє розкладання (мінералізація) проби кислотами і окислювачами.

Докладніше
РА-915М з приставкою УРП

РА-915М з приставкою УРП (RA-915M /URP)

Аналізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою УРП використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах і рідинах, а також у твердих зразках з низьким вмістом органічних речовин – насамперед у грунтах,  гірських породах, донних відкладеннях, твердих відходах, добривах та ін.

Докладніше
Система капілярного електрофорезу КАПЕЛЬ-104Т

Капель-104Т

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу КРАПЕЛЬ-104Т з фотометричним детектором з фіксованою довжиною хвилі детектування 254 нм, автосамплером, з автоматичним перемиканням полярності, керований  комп’ютером. Прилад є оптимальним  для експресного визначення катіонів та аніонів у воді та ґрунтах.

Докладніше
Рідинний хроматограф LC-5510

Рідинний хроматограф LC-5510

LC-5510 – універсальний сучасний модульний рідинний хроматограф з спектрофотометричним детектором.

ВЕРХ-системи LC-5510 – це:

 • Повністю автоматизоване управління ВЕРХ-системою. Робота всіх модулів хроматографа повністю контролюється за допомогою хроматографічної станції на базі персонального комп’ютера з програмним забезпеченням.
 • Двухплунжерний поршневий насос високого тиску зі стабільною витратою у широкому діапазоні швидкостей потоку 0,001 – 15 мл / хв. Запатентована технологія імпульсної буферизації забезпечує стабільну швидкість потоку. Насос дозволяє працювати як в ізократичному режимі, так і в режимі бінарного градієнту.
 • Одночасне використання двох насосних модулів дає змогу реалізовувати режим градієнту високого тиску.
 • УФ-детектор зі змінною довжиною хвилі та вбудоване програмне забезпечення для сканування по довжині хвилі.
 • Високоефективний онлайн дегазатор забезпечує стабільну базову лінію.
 • Автосамплер (опційно) забезпечує високу продуктивність і хорошу відтворюваність результатів.
 • Можливе оснащення додатковим модулем флуоресцентного детектора.
Докладніше
Рідинний хроматограф ЛЮМАХРОМ

ЛЮМАХРОМ

Рідинний хроматограф «ЛЮМАХРОМ» зі спектрофотометричним та/або флуориметричним детекторами призначений для визначення органічних речовин у складних зразках методом ВЕРХ.

Важливою перевагою хроматографу ЛЮМАХРОМ є цілий ряд готових приладо-методичних рішень актуальних задач для ВЕРХ, зокрема: визначення бенз (а) пірену та інших ПАВ, цілого ряду мікотоксинів, вітамінів і багатьох інших показників. Готові методики, спеціалізовані хроматографічні колонки, необхідні стандартні зразки і реактиви, постачаються разом з приладом, та дозволяють  на етапі пуско-налагоджувальних робіт повністю відтворити і відпрацювати всі етапи аналізу реальних зразків.

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4000A

GC-4000A

Простота, надійність, доступність.

Хроматографи GC-4000A дозволяють вирішувати переважну більшість газохроматографічних задач, які стоять перед лабораторіями різного профілю, у тому числі:

 • Контроль забруднення об’єктів навколишнього середовища (повітря, вода, грунти) органічними сполуками.
 • Контроль якості харчових продуктів, сировини та кормів.
 • Технологічний контроль у хімічній, нафтохімічній, харчовій, лікеро-горілчаній та інших галузях промисловості.

Хроматографи GC-4000A ідеально підходять для вирішення задач лабораторій за принципом «одна задача – один прилад».

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4100

GC-4100

Технологічність і ефективність.

Серія GC-4100 – це нове покоління газових хроматографів, що відрізняється від приладів серії GC-4000A підвищеною продуктивністю і більшою автоматизацією. За допомогою блоку електронного управління потоком або тиском газів можна контролювати до десяти газових потоків одночасно. Нова технологія контролю температури детектора і термостату дозволяє домогтися точності підтримки температури на рівні ± 0,03 ℃.

Докладніше
Портативний газовий хроматограф EW-4400

EW-4400

Портативний газовий хроматограф з фотоіонізаційним детектором EW-4400 – сучасний портативний прилад, в якому впровадженні останні досягнення в області газової хроматографії, спектроскопії, прецизійної механіки, високоточних портативних детекторів, електроніки і програмного забезпечення.

Унікальність портативного газового хроматографа EW-4400 полягає у відсутності необхідності використання спеціальних газів, оскільки в якості газу-носія використовується очищене стиснене повітря, компактний балон з яким вмонтований у корпус приладу.

Докладніше
Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії АА-7020 EWAI

AA-7020

Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії AA-7020 з полуменевою атомізацією (модель АА-7022), або з полуменевою і електротермічною атомізацією (модель АА-7023) призначені для проведення елементного аналізу  в  режимі ручного або автоматичного введення проб за допомогою автосамплеру карусельного типу.

Докладніше
Флюорат-02-4М

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М (FLUORAT-02-4M)

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту в розчин) методами флуориметрії і фотометрії. Крім того, аналізатор Флюорат-02-4М дозволяє вимірювати фосфоресценцію, хемілюмінесценцію і використовується в якості флуориметричного детектора у складі рідинного хроматографа «ЛЮМАХРОМ»

Докладніше
Спектрофотометр V-1100D MAPADA

Спектрофотометр V-1100D дозволяє реалізовувати всі відомі фотометричні методики по ДСТУ, МВВ, ГОСТ, МУК і т.п. , він повністю методично сумісний з традиційними моделями фотометрів та фотоколориметрів типу КФК

Простий і надійний прилад з ручною установкою довжини хвилі

Докладніше
Спектрофотометр V-1200 MAPADA

Спектрофотометр V-1200 дозволяє реалізовувати всі відомі фотометричні методики по ДСТУ, МВВ, ГОСТ, МУК і т.п. та повністю методично сумісний з традиційними моделями фотометрів і фотоколориметрів типу КФК, істотно перевершуючи їх за технічними характеристиками.

Докладніше
Спектрофотометри V-1600 і V-1800 MAPADA

Спектрофотометри серії 1600 і 1800 були розроблені  для кількісних вимірювань, що вимагають високої точності і відтворюваності результатів вимірювань у видимій області спектра (320 ~ 1100 нм).

Докладніше
Спектрофотометри V-1600 і V-1800 MAPADA

Спектрофотометри UV-1600 і UV-1800 призначені для кількісного спектрофотометричного аналізу в спектральному діапазоні 190-1100 нм (ультрафіолет і видима область спектра) та можуть використовуватись  для наукових досліджень.

Докладніше
2024 © Всі права захищені ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»