+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79

Напої

Напої
RA-915M-PYRO-915

Аналізатор ртуті РА-915M з приставкою ПИРО-915+ (RA-915M/ PYRO-915+) 

Аналізатор ртуті «РА-915M» (RA-915M) у комплекті з піролитітичною приставкою «ПИРО-915+» (PYRO-915+) призначений для прямого (без попередньої хімічної пробопідготовки) визначення ртуті в рідких і твердих зразках найрізноманітнішого складу, перш за все в зразках харчових продуктів.

Докладніше
Система капілярного електрофорезу Капель-205

Система капілярного електрофорезу CAPEL-205 (Капель-205)

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу нового покоління КРАПЕЛЬ-205. Найбільш широкі аналітичні можливості, у тому числі робота в режимі капілярного гель-електрофорезу.

Головні відмінності моделі КАПЕЛЬ-205:

 • Місткий автосамплер на 59 позицій для одноразових пробірок типу «Еппендорф» (1,5 мл);
 • Система автоматичного відкривання пробірок безпосередньо перед використанням виключає випаровування і захищає розчини від забруднення;
 • Новий високовольтний моноблок забезпечує автоматичну зміну полярності і досягнення 30 кВ.
Докладніше
capel-105M

Система капілярного електрофорезу CAPEL-105M (Капель-105М)

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу Капель-105М із спектрофотометричним детектором, автосамплером, з автоматичним перемиканням полярності, керований комп’ютером. Прилад широко використовується для визначення водорозчинних неорганічних і органічних сполук у воді, напоях, харчових продуктах, кормах, сировині, БАР та  ін.

Докладніше
MGA-1000

Атомно-абсорбційний спектрометр MGA-1000

Атомно-абсорбційні спектрометри  «МГА-1000» використовуються для визначення вмісту хімічних елементів (перш за все, металів) у рідких зразках (вода, напої, біологічні рідини), а також у інших об’єктах, після попередньої мінералізації (ґрунти, донні відкладення, осад стічних вод, відходи, харчові продукти, корма і сировина для їх виробництва, біологічні тканини, продукти нафтохімічного виробництва).

Атомно-абсорбційний спектрометр, із зеєманівською корекцією неселективного поглинання, «МГА-1000» представляє  третє покоління спектрометрів серії «МГА». Зберігши краще від попередньої моделі «МРА-915», «МРА-1000» має цілу низку нових особливостей.

Докладніше
ІЧ-аналізатор ИнфраЛЮМ ФТ-12

Інфрачервоний аналізатор «ИнфраЛЮМ ФТ-12» (FT-NIR SPECTROMETER INFRALUM FT-12) – стаціонарний лабораторний прилад, який може швидко визначити склад і якість таких продуктів як пшениця, ячмінь, жито, овес, пшеничне і житнє борошно, кукурудза, соя, соєве борошно, соєвий шрот, соняшник, соняшниковий макуха і шрот, м’ясо-кісткове борошно, рибне борошно, кормові дріжджі, комбікорми, сухе молоко, молоко, йогурти, сир,  сирні маси, м’ясні фарші, олія соняшникова, вино та ін.

Докладніше
РА-915М з приставкою РП-92

РА-915М з приставкою РП-92 (RA-915M/RP-92)

налізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою РП-92 використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах методом “холодного пара”. Для більшості об’єктів потрібне попереднє розкладання (мінералізація) проби кислотами і окислювачами.

Докладніше
РА-915М з приставкою УРП

РА-915М з приставкою УРП (RA-915M /URP)

Аналізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою УРП використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах і рідинах, а також у твердих зразках з низьким вмістом органічних речовин – насамперед у грунтах,  гірських породах, донних відкладеннях, твердих відходах, добривах та ін.

Докладніше
Система капілярного електрофорезу КАПЕЛЬ-104Т

Капель-104Т

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу КРАПЕЛЬ-104Т з фотометричним детектором з фіксованою довжиною хвилі детектування 254 нм, автосамплером, з автоматичним перемиканням полярності, керований  комп’ютером. Прилад є оптимальним  для експресного визначення катіонів та аніонів у воді та ґрунтах.

Докладніше
Рідинний хроматограф LC-5510

Рідинний хроматограф LC-5510

LC-5510 – універсальний сучасний модульний рідинний хроматограф з спектрофотометричним детектором.

ВЕРХ-системи LC-5510 – це:

 • Повністю автоматизоване управління ВЕРХ-системою. Робота всіх модулів хроматографа повністю контролюється за допомогою хроматографічної станції на базі персонального комп’ютера з програмним забезпеченням.
 • Двухплунжерний поршневий насос високого тиску зі стабільною витратою у широкому діапазоні швидкостей потоку 0,001 – 15 мл / хв. Запатентована технологія імпульсної буферизації забезпечує стабільну швидкість потоку. Насос дозволяє працювати як в ізократичному режимі, так і в режимі бінарного градієнту.
 • Одночасне використання двох насосних модулів дає змогу реалізовувати режим градієнту високого тиску.
 • УФ-детектор зі змінною довжиною хвилі та вбудоване програмне забезпечення для сканування по довжині хвилі.
 • Високоефективний онлайн дегазатор забезпечує стабільну базову лінію.
 • Автосамплер (опційно) забезпечує високу продуктивність і хорошу відтворюваність результатів.
 • Можливе оснащення додатковим модулем флуоресцентного детектора.
Докладніше
Рідинний хроматограф ЛЮМАХРОМ

ЛЮМАХРОМ

Рідинний хроматограф «ЛЮМАХРОМ» зі спектрофотометричним та/або флуориметричним детекторами призначений для визначення органічних речовин у складних зразках методом ВЕРХ.

Важливою перевагою хроматографу ЛЮМАХРОМ є цілий ряд готових приладо-методичних рішень актуальних задач для ВЕРХ, зокрема: визначення бенз (а) пірену та інших ПАВ, цілого ряду мікотоксинів, вітамінів і багатьох інших показників. Готові методики, спеціалізовані хроматографічні колонки, необхідні стандартні зразки і реактиви, постачаються разом з приладом, та дозволяють  на етапі пуско-налагоджувальних робіт повністю відтворити і відпрацювати всі етапи аналізу реальних зразків.

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4000A

GC-4000A

Простота, надійність, доступність.

Хроматографи GC-4000A дозволяють вирішувати переважну більшість газохроматографічних задач, які стоять перед лабораторіями різного профілю, у тому числі:

 • Контроль забруднення об’єктів навколишнього середовища (повітря, вода, грунти) органічними сполуками.
 • Контроль якості харчових продуктів, сировини та кормів.
 • Технологічний контроль у хімічній, нафтохімічній, харчовій, лікеро-горілчаній та інших галузях промисловості.

Хроматографи GC-4000A ідеально підходять для вирішення задач лабораторій за принципом «одна задача – один прилад».

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4100

GC-4100

Технологічність і ефективність.

Серія GC-4100 – це нове покоління газових хроматографів, що відрізняється від приладів серії GC-4000A підвищеною продуктивністю і більшою автоматизацією. За допомогою блоку електронного управління потоком або тиском газів можна контролювати до десяти газових потоків одночасно. Нова технологія контролю температури детектора і термостату дозволяє домогтися точності підтримки температури на рівні ± 0,03 ℃.

Докладніше
Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії АА-7020 EWAI

AA-7020

Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії AA-7020 з полуменевою атомізацією (модель АА-7022), або з полуменевою і електротермічною атомізацією (модель АА-7023) призначені для проведення елементного аналізу  в  режимі ручного або автоматичного введення проб за допомогою автосамплеру карусельного типу.

Докладніше
2024 © Всі права захищені ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»