+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79

Сільськогосподарська продукція

Сільськогосподарська продукція
Nilemalitre

Пурка Нілемалітр  NM-1

Пурка Нілемалітр (Nilemalitre)   – прилад для вимірювання натури  зерна (референтний метод) відповідно до міжнародних стандартів AFNOR NF V03-719 та ISO 7971-3. Найчастіше Пурка Нілемалітр використовується на елеваторах та терміналах при вхідному контролі зерна.

Докладніше
FN-8200 Прилад для визначення числа падіння

Прилад для визначення числа падіння FN 8200

FN 8200 – прилад нового покоління для визначення числа падіння. Сучасний ергономічний дизайн із вбудованим 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Можливість аналізу двох зразків одночасно.

Докладніше
ERKAYA RM 1300

Млин лабораторний вальцевий RМ 1300

Лабораторний вальцевий млин RM 1300 призначений для подрібнення твердих і мяких сортів пшениці з метою отримання борошна та висівок за умов максимально наближених до промислового помелу. Млин використовується для отиримання сумішей з різних сортів пшениці та підготовки зразків для  подальших досліджень.

Докладніше
ERKAYA HM310

Млин лабораторний молотковий НМ 310

Лабораторний молотковий млин НМ 310 призначений для подрібнення зернових, насіння олійних культур, спецій, гранульованих продуктів, кормів тощо. Млин використовується для підготовки зразків з метою їх подальшого дослідження.

Докладніше
ERKAYA Hectoliter H1

Гектолітр (Пурка) застосовується для визначення насипної щільності зерна (пшениця, кукурудза та ін), що є важливим показником при  проведенні торгових операцій.

Докладніше
GAC 2500

Вологомір зерна GAC 2500

Новий високоточний стаціонарний вологомір GAC 2500-INTL від американської корпорації DICKEY-john,  реалізує найсучасніший уніфікований високочастотний (149 MHz) алгоритм вимірювання вологості зерна UGMA.

Докладніше
FN-8100 ERKAYA

Прилад для визначення числа падіння FN 8100

 FN 8100 – прилад нового покоління для визначення числа падіння. Сучасний ергономічний дизайн із вбудованим 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Аналіз одного зразка за цикл дослідження. 

Докладніше
FN-7200 ERKAYA

Прилад для визначення числа падіння FN 7200

FN 7200 – сучасний прилад для визначення числа падіння. Застосовується при оцінці якості зерна та продуктів його переробки, активності альфа-амілази. Оснащений великим сенсорним екраном та блоком керування. Можливість аналізу двох зразків одночасно.

Докладніше
GW 3200

GW 3200 прилад для відмивання клейковини

Прилад GW 3200 призначений для замішування тіста та автоматичного відмивання клейковини. Застосовується на першому етапі пробопідготовки при визначенні глютен-індекса.

Докладніше
GW 2400

Прилад для відмивання клейковини GW 2400

Прилад GW 2400 призначений для замішування тіста та автоматичного відмивання клейковини. Застосовується на першому етапі пробопідготовки при визначенні глютен-індексу.

Докладніше
FN 7100 ERKAYA

Прилад для визначення числа падіння FN 7100

FN 7100 – сучасний прилад для визначення числа падіння. Застосовується при оцінці якості зерна та продуктів його переробки, активності альфа-амілази. Оснащений великим сенсорним екраном та блоком керування. Аналіз одного зразка за цикл дослідження.

Докладніше
Вологомір зерна mini GAC

mini GAC і mini GAC plus

Вологоміри серії mini GAC і mini GAC plus здобули широку популярність завдяки високій точності у своєму класі, надійності і наявності великої бібліотеки градуювань для найрізноманітніших видів зерна та насіння.

mini GAC і mini GAC plus мають прошивку з російською та українською мовами інтерфейсу, локалізовані градуювання на всі види зерна та насіння, що вирощуються на Україні, у тому числі насіння олійних культур.

Докладніше
RA-915M-PYRO-915

Аналізатор ртуті РА-915M з приставкою ПИРО-915+ (RA-915M/ PYRO-915+) 

Аналізатор ртуті «РА-915M» (RA-915M) у комплекті з піролитітичною приставкою «ПИРО-915+» (PYRO-915+) призначений для прямого (без попередньої хімічної пробопідготовки) визначення ртуті в рідких і твердих зразках найрізноманітнішого складу, перш за все в зразках харчових продуктів.

Докладніше
Пробовідбірник автоматичний ERKAYA

Автоматичний пробовідбірник призначений для відбору будь-яких зразків сипучих продуктів, у тому числі  зерна та насіння, з вантажівок або залізничних вагонів на елеваторах, зерносховищах, комбінатах хлібопродуктів та інших підприємствах.

Докладніше
Контроль запасів у відкритих сховищах

Система управління запасами Ronin ART забезпечує щоденний контроль за  кількістю продукції на відкритих сховищах

 Повне 3D-профілювання продукту виконується за допомогою лазерних сканерів Ronin Artemis. Отримані дані сканування передаються на панель інструментів ART.

Докладніше
Високоточний автоматичний вологомір зерна GAC 2100

Аналізатори серії GAC 2100  розроблені як зручні  у застосуванні прилади, з метою їх використання при  операціях зберігання та торгівлі зерном, для експресного вимірювання вологості, температури і натури (насипної щільності) зерна. Вони здатні видавати результати по 8 – 64 (в залежності від моделі) різним градуюванням для зернових, насіння олійних, бобових і кормових культур з високою повторюваністю і відтворюваністю.

Докладніше
Cистема управління запасами Ronin

Належне управління запасами, контроль над запасами і підзвітність, є основою будь-якого звіту про прибутки і збитки, бухгалтерського балансу, а також дієвим засобом досягнення ефективності та підвищення прибутковості бізнесу.

Близько 20 років південноафриканська компанія Ronin постачає рішення по управлінню запасами практично в усі галузі обробки сипучих вантажів, і у всіх цих галузях успішно допомагає впроваджувати глобальні системи управління запасами. Компанія Ronin називає це рішення система ART®.

Докладніше
Високоточний напівавтоматичний вологомір зерна GAC 500 ХТ

Аналізатор GAC 500 ХТ – це можливість проводити вимірювання вологості, температури і натури (насипної щільності) зерна у полі, бункері, зерносховищі або у будь-якому іншому місці господарства.

Докладніше
MGA-1000

Атомно-абсорбційний спектрометр MGA-1000

Атомно-абсорбційні спектрометри  «МГА-1000» використовуються для визначення вмісту хімічних елементів (перш за все, металів) у рідких зразках (вода, напої, біологічні рідини), а також у інших об’єктах, після попередньої мінералізації (ґрунти, донні відкладення, осад стічних вод, відходи, харчові продукти, корма і сировина для їх виробництва, біологічні тканини, продукти нафтохімічного виробництва).

Атомно-абсорбційний спектрометр, із зеєманівською корекцією неселективного поглинання, «МГА-1000» представляє  третє покоління спектрометрів серії «МГА». Зберігши краще від попередньої моделі «МРА-915», «МРА-1000» має цілу низку нових особливостей.

Докладніше
Контроль та управління запасами у силосах

Система управління запасами Ronin ART це платформа управління, що забезпечує якісний контроль у зернопереробній  промисловості.

Докладніше
Інфрачервоний аналізатор INSTALAB 700

INSTALAB 700: надійний і точний прилад, простий і зручний у користуванні та доступний за ціною.

Прилади серії INSTALAB 700 – це нове покоління інфрачервоних аналізаторів, які виготовляються американською корпорацією DICKEY-john, що прийшли на зміну аналізаторам INSTALAB 600, які в свою чергу чудово себе зарекомендували. Якісний дизайн і надійна конструкція дозволяють отримувати точні результати, за допомогою методу БІЧ-спектроскопії. INSTALAB 700 оснащений запатентованою кюветой що обертається ,  виключаючи проблему неоднорідності зразка. Обертання кювети контролюється мікрокомп’ютером, проводиться 120 послідовних вимірювань з інтервалом в 3 °, результат усереднюється для кожної довжини хвилі. При використанні опційної кювети для аналізу рідин і олій функція обертання кювети відключається.

Докладніше
ІЧ-аналізатор ИнфраЛЮМ ФТ-12

Інфрачервоний аналізатор «ИнфраЛЮМ ФТ-12» (FT-NIR SPECTROMETER INFRALUM FT-12) – стаціонарний лабораторний прилад, який може швидко визначити склад і якість таких продуктів як пшениця, ячмінь, жито, овес, пшеничне і житнє борошно, кукурудза, соя, соєве борошно, соєвий шрот, соняшник, соняшниковий макуха і шрот, м’ясо-кісткове борошно, рибне борошно, кормові дріжджі, комбікорми, сухе молоко, молоко, йогурти, сир,  сирні маси, м’ясні фарші, олія соняшникова, вино та ін.

Докладніше
Кольтроль запасів у закритих бункерних складах

Система управління запасами Ronin ART є кращим рішенням для  бункерних секційних сховищах. Повне 3D-профілювання продукту виконується за допомогою лазерних сканерів Ronin Artemis. Отримані дані сканування передаються на панель інструментів ART.

Докладніше
Системи управління запасами дл

Система управління запасами Ronin ART ідеально підходить для управління сипучими товарами на складах.

Повне 3D-профілювання продукту виконується за допомогою лазерних сканерів Ronin Artemis.

Отримані дані сканування передаються на панель інструментів ART.

Докладніше
Вологомір зерна mini GAC 2500

mini GAC 2500

Нова модель портативного вологоміра зерна mini GAC 2500 від компанії DICKEY-john.

Сучасна високочастотна (149 МГц) технологія вимірювання вологості забезпечує mini GAC 2500 найвищий рівень точності в категорії портативних вологомірів у відповідності з сучасним стандартом UGMA для лабораторних вологомірів.

Докладніше
Система капілярного електрофорезу КАПЕЛЬ-104Т

Капель-104Т

Прилад для високоефективного капілярного електрофорезу КРАПЕЛЬ-104Т з фотометричним детектором з фіксованою довжиною хвилі детектування 254 нм, автосамплером, з автоматичним перемиканням полярності, керований  комп’ютером. Прилад є оптимальним  для експресного визначення катіонів та аніонів у воді та ґрунтах.

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4000A

GC-4000A

Простота, надійність, доступність.

Хроматографи GC-4000A дозволяють вирішувати переважну більшість газохроматографічних задач, які стоять перед лабораторіями різного профілю, у тому числі:

  • Контроль забруднення об’єктів навколишнього середовища (повітря, вода, грунти) органічними сполуками.
  • Контроль якості харчових продуктів, сировини та кормів.
  • Технологічний контроль у хімічній, нафтохімічній, харчовій, лікеро-горілчаній та інших галузях промисловості.

Хроматографи GC-4000A ідеально підходять для вирішення задач лабораторій за принципом «одна задача – один прилад».

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4100

GC-4100

Технологічність і ефективність.

Серія GC-4100 – це нове покоління газових хроматографів, що відрізняється від приладів серії GC-4000A підвищеною продуктивністю і більшою автоматизацією. За допомогою блоку електронного управління потоком або тиском газів можна контролювати до десяти газових потоків одночасно. Нова технологія контролю температури детектора і термостату дозволяє домогтися точності підтримки температури на рівні ± 0,03 ℃.

Докладніше
Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії АА-7020 EWAI

AA-7020

Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії AA-7020 з полуменевою атомізацією (модель АА-7022), або з полуменевою і електротермічною атомізацією (модель АА-7023) призначені для проведення елементного аналізу  в  режимі ручного або автоматичного введення проб за допомогою автосамплеру карусельного типу.

Докладніше
2024 © Всі права захищені ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»