+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79

Tехнологічний контроль

Tехнологічний контроль
Мінеральні масла в кріопродуктах згідно з ОСТ 26-04-2574-80

Вимірювання масової концентрації мінеральних масел у газах, рідкому кисні, азоті, інших кріогенних продуктах та на поверхні кисневого обладнання згідно з ОСТ 26-04-2574-80 на аналізаторі рідини FLUORAT-02 (Флюорат-02)

Визначення вмісту залишкової кількості мастильних матеріалів, а саме мінеральних масел, згідно з ОСТ 26-04-2574-80 на поверхні кисневого обладнання, у газах, рідкому кисні, азоті та інших кріогенних продуктах  є важливим  завданням  технологічного контрою у нафтогазовій  промисловості. Саме тому, були розробленні Практичні рекомендації  для реалізації  ОСТ 26-04-2574-80 на аналізаторі рідини FLUORAT-02 (Флюорат-02)

Докладніше
Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab

Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab (РА-915Лаб)

Аналізатор ртуті лабораторний RA-915 Lab (РА-915Лаб) універсальне та економічне рішення для прямого (без попередньої хімічної пробопідготовки) визначення ртуті у рідких та твердих зразках найрізноманітнішого складу.

Докладніше
GAC 2500

Вологомір зерна GAC 2500

Новий високоточний стаціонарний вологомір GAC 2500-INTL від американської корпорації DICKEY-john,  реалізує найсучасніший уніфікований високочастотний (149 MHz) алгоритм вимірювання вологості зерна UGMA.

Докладніше
RA-915M-PYRO-915

Аналізатор ртуті РА-915M з приставкою ПИРО-915+ (RA-915M/ PYRO-915+) 

Аналізатор ртуті «РА-915M» (RA-915M) у комплекті з піролитітичною приставкою «ПИРО-915+» (PYRO-915+) призначений для прямого (без попередньої хімічної пробопідготовки) визначення ртуті в рідких і твердих зразках найрізноманітнішого складу, перш за все в зразках харчових продуктів.

Докладніше
Пробовідбірник автоматичний ERKAYA

Автоматичний пробовідбірник призначений для відбору будь-яких зразків сипучих продуктів, у тому числі  зерна та насіння, з вантажівок або залізничних вагонів на елеваторах, зерносховищах, комбінатах хлібопродуктів та інших підприємствах.

Докладніше
Високоточний автоматичний вологомір зерна GAC 2100

Аналізатори серії GAC 2100  розроблені як зручні  у застосуванні прилади, з метою їх використання при  операціях зберігання та торгівлі зерном, для експресного вимірювання вологості, температури і натури (насипної щільності) зерна. Вони здатні видавати результати по 8 – 64 (в залежності від моделі) різним градуюванням для зернових, насіння олійних, бобових і кормових культур з високою повторюваністю і відтворюваністю.

Докладніше
Високоточний напівавтоматичний вологомір зерна GAC 500 ХТ

Аналізатор GAC 500 ХТ – це можливість проводити вимірювання вологості, температури і натури (насипної щільності) зерна у полі, бункері, зерносховищі або у будь-якому іншому місці господарства.

Докладніше
MGA-1000

Атомно-абсорбційний спектрометр MGA-1000

Атомно-абсорбційні спектрометри  «МГА-1000» використовуються для визначення вмісту хімічних елементів (перш за все, металів) у рідких зразках (вода, напої, біологічні рідини), а також у інших об’єктах, після попередньої мінералізації (ґрунти, донні відкладення, осад стічних вод, відходи, харчові продукти, корма і сировина для їх виробництва, біологічні тканини, продукти нафтохімічного виробництва).

Атомно-абсорбційний спектрометр, із зеєманівською корекцією неселективного поглинання, «МГА-1000» представляє  третє покоління спектрометрів серії «МГА». Зберігши краще від попередньої моделі «МРА-915», «МРА-1000» має цілу низку нових особливостей.

Докладніше
Флюорат-02-5М Аналізатор рідини

Аналізатор рідини FLUORAT-02-5M (Флюорат-02-5М)

Аналізатор рідини Флюорат-02-5М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту у розчин) методами флуориметрії, фотометрії та нефелометрії.

Докладніше
ІЧ-аналізатор ИнфраЛЮМ ФТ-12

Інфрачервоний аналізатор «ИнфраЛЮМ ФТ-12» (FT-NIR SPECTROMETER INFRALUM FT-12) – стаціонарний лабораторний прилад, який може швидко визначити склад і якість таких продуктів як пшениця, ячмінь, жито, овес, пшеничне і житнє борошно, кукурудза, соя, соєве борошно, соєвий шрот, соняшник, соняшниковий макуха і шрот, м’ясо-кісткове борошно, рибне борошно, кормові дріжджі, комбікорми, сухе молоко, молоко, йогурти, сир,  сирні маси, м’ясні фарші, олія соняшникова, вино та ін.

Докладніше
Флюорат-02-Панорама

Флюорат-02-Панорама

«ФЛЮОРАТ-02-ПАНОРАМА» – cпектрофлуориметр для досліджень,  має два окремих монохроматора для встановлення довжин хвиль збудження і реєстрації флуоресценції, що дозволяє проводити сканування і обробку спектрів флуоресценції та  весь комплекс флуориметричних вимірювань. Для приладу розроблений цілий ряд приставок, які дають можливість проводити вимірювання поза кюветного відділення приладу. Одна з модифікацій приладу може використовуватися як спектрофлуориметричний детектор для ВЕРХ.

Докладніше
РА-915М з приставкою РП-92

РА-915М з приставкою РП-92 (RA-915M/RP-92)

налізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою РП-92 використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах методом “холодного пара”. Для більшості об’єктів потрібне попереднє розкладання (мінералізація) проби кислотами і окислювачами.

Докладніше
РА-915М з приставкою УРП

РА-915М з приставкою УРП (RA-915M /URP)

Аналізатор ртуті РА-915М у комплекті з приставкою УРП використовується для визначення вмісту ртуті у водних розчинах і рідинах, а також у твердих зразках з низьким вмістом органічних речовин – насамперед у грунтах,  гірських породах, донних відкладеннях, твердих відходах, добривах та ін.

Докладніше
Рідинний хроматограф LC-5510

Рідинний хроматограф LC-5510

LC-5510 – універсальний сучасний модульний рідинний хроматограф з спектрофотометричним детектором.

ВЕРХ-системи LC-5510 – це:

  • Повністю автоматизоване управління ВЕРХ-системою. Робота всіх модулів хроматографа повністю контролюється за допомогою хроматографічної станції на базі персонального комп’ютера з програмним забезпеченням.
  • Двухплунжерний поршневий насос високого тиску зі стабільною витратою у широкому діапазоні швидкостей потоку 0,001 – 15 мл / хв. Запатентована технологія імпульсної буферизації забезпечує стабільну швидкість потоку. Насос дозволяє працювати як в ізократичному режимі, так і в режимі бінарного градієнту.
  • Одночасне використання двох насосних модулів дає змогу реалізовувати режим градієнту високого тиску.
  • УФ-детектор зі змінною довжиною хвилі та вбудоване програмне забезпечення для сканування по довжині хвилі.
  • Високоефективний онлайн дегазатор забезпечує стабільну базову лінію.
  • Автосамплер (опційно) забезпечує високу продуктивність і хорошу відтворюваність результатів.
  • Можливе оснащення додатковим модулем флуоресцентного детектора.
Докладніше
Хроматограф газовий GC-4000A

GC-4000A

Простота, надійність, доступність.

Хроматографи GC-4000A дозволяють вирішувати переважну більшість газохроматографічних задач, які стоять перед лабораторіями різного профілю, у тому числі:

  • Контроль забруднення об’єктів навколишнього середовища (повітря, вода, грунти) органічними сполуками.
  • Контроль якості харчових продуктів, сировини та кормів.
  • Технологічний контроль у хімічній, нафтохімічній, харчовій, лікеро-горілчаній та інших галузях промисловості.

Хроматографи GC-4000A ідеально підходять для вирішення задач лабораторій за принципом «одна задача – один прилад».

Докладніше
Хроматограф газовий GC-4100

GC-4100

Технологічність і ефективність.

Серія GC-4100 – це нове покоління газових хроматографів, що відрізняється від приладів серії GC-4000A підвищеною продуктивністю і більшою автоматизацією. За допомогою блоку електронного управління потоком або тиском газів можна контролювати до десяти газових потоків одночасно. Нова технологія контролю температури детектора і термостату дозволяє домогтися точності підтримки температури на рівні ± 0,03 ℃.

Докладніше
Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії АА-7020 EWAI

AA-7020

Атомно-абсорбційні спектрофотометри серії AA-7020 з полуменевою атомізацією (модель АА-7022), або з полуменевою і електротермічною атомізацією (модель АА-7023) призначені для проведення елементного аналізу  в  режимі ручного або автоматичного введення проб за допомогою автосамплеру карусельного типу.

Докладніше
ІЧ-Фур'є-спектрометр ИнфраЛЮМ ФТ-08

ИнфраЛЮМ ФТ-08

«ИнфраЛЮМ® ФТ-08»класичний ІЧ-Фур’є спектрометр, призначений для проведення наукових досліджень і рутинних вимірювань у інфрачервоній області спектру.

ІЧ-Фур’є-спектрометр «ИнфраЛЮМ ФТ-08» – новий прилад із серії «ИнфраЛЮМ» від компанії ЛЮМЕКС, що прийшов на заміну моделі  «ИнфраЛЮМ ФТ-02».

Докладніше
Флюорат-02-4М

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М (FLUORAT-02-4M)

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту в розчин) методами флуориметрії і фотометрії. Крім того, аналізатор Флюорат-02-4М дозволяє вимірювати фосфоресценцію, хемілюмінесценцію і використовується в якості флуориметричного детектора у складі рідинного хроматографа «ЛЮМАХРОМ»

Докладніше
Спектрофотометр V-1100D MAPADA

Спектрофотометр V-1100D дозволяє реалізовувати всі відомі фотометричні методики по ДСТУ, МВВ, ГОСТ, МУК і т.п. , він повністю методично сумісний з традиційними моделями фотометрів та фотоколориметрів типу КФК

Простий і надійний прилад з ручною установкою довжини хвилі

Докладніше
Спектрофотометр V-1200 MAPADA

Спектрофотометр V-1200 дозволяє реалізовувати всі відомі фотометричні методики по ДСТУ, МВВ, ГОСТ, МУК і т.п. та повністю методично сумісний з традиційними моделями фотометрів і фотоколориметрів типу КФК, істотно перевершуючи їх за технічними характеристиками.

Докладніше
Спектрофотометри V-1600 і V-1800 MAPADA

Спектрофотометри серії 1600 і 1800 були розроблені  для кількісних вимірювань, що вимагають високої точності і відтворюваності результатів вимірювань у видимій області спектра (320 ~ 1100 нм).

Докладніше
Спектрофотометри V-1600 і V-1800 MAPADA

Спектрофотометри UV-1600 і UV-1800 призначені для кількісного спектрофотометричного аналізу в спектральному діапазоні 190-1100 нм (ультрафіолет і видима область спектра) та можуть використовуватись  для наукових досліджень.

Докладніше
2024 © Всі права захищені ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»