+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79
Аналізатор Флюорат-02-5М (флуориметр, фотометр, нефелометр) | FLUORAT-02-5M

Аналізатор рідини Флюорат-02-5М (FLUORAT-02-5M)

Аналізатор рідини Флюорат-02-5М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту у розчин) методами флуориметрії, фотометрії та нефелометрії.

Аналізатор рідини Флюорат-02-5М – базова модель комбінованого приладу: флуориметра, фотометра і нефелометра, що прийшла на заміну популярній моделі Флюорат-02-3М. При цьому Флюорат-02-5М зберіг повну методичну сумісність  з попередньою моделлю.

Прилади серії Флюорат-02 випускаються вже більше 20 років, і успішно використовуються десятками лабораторій контролю якості води (водоканали, державні екологічні та санітарно-гігієнічні лабораторії, екологічні та виробничі лабораторії підприємств).

Аналізатори рідини Флюорат-02 пройшли в Україні процедуру оцінки відповідності за модулем В згідно «Технічному регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки».

Для експресного визначення   нафтопродуктів, фенолів, аніонних ПАР і ХПК аналізатори Флюорат-02 є найбільш популярними приладами в Україні. Крім цього, аналізатор дозволяє визначати більше 30 показників у воді, в тому числі каламутність, іони багатьох металів (Zn, Al, Fe …), миш’як, бор, селен, берилій.

Вибір необхідного спектрального діапазону в аналізаторі ФЛЮОРАТ-02-5М здійснюється спеціально підібраними світлофільтрами. Як джерело світла використовується імпульсна ксенонова лампа високого тиску, що забезпечує достатні світлові потоки у всьому спектральному діапазоні оптичних методів – від жорсткого ультрафіолету до червоної межі видимого світла. Основний режим роботи аналізатора – флуориметр. Прилад може  працювати як фотометр або нефелометр. Кюветне відділення має можливість встановлення кювети 10х10 мм для флуориметрії і 10х20, 10х40 мм для фотометрії.

Аналізатор Флюорат-02-5M комплектується наборами для аналізу компонентів, які обрав користувач. У набір входять: текст методики виконання вимірювань, кювета, світлофільтри, стандартний зразок, специфічні реагенти (якщо використовуються).

Переваги аналізаторів ФЛЮОРАТ-02 при визначенні нафтопродуктів:

 • Атестована в Україні методика
 • Принцип методу: метод вимірювання масової концентрації нафтопродуктів базується на одноразовій екстракції їх гексаном і вимірюванні інтенсивності флуоресценції екстракту на аналізаторі рідини “Флюорат-02»
 • Висока чутливість: діапазон вимірюваного вмісту нафтопродуктів 0,005 – 50 мг / дм3
 • Малий об’єм аналізованого зразка: 100 мл
 • Екстрагент – нетоксичний гексан
 • Мала витрата екстрагенту: 10 мл на один аналіз!

Переваги аналізаторів ФЛЮОРАТ-02 при визначенні ХПК у воді:

 • Атестована в Україні методика, аналогічна міжнародному стандарту ISO 15705-2002
 • Принцип методу: метод вимірювання базується на реєстрації, фотометричним методом, зміни концентрації біхромат-іонів, що відбулася в результаті реакції цих іонів з органічними речовинами проби у кислому середовищі при нагріванні в присутності каталізатору.
 • Висока продуктивність і економія робочого часу: за 2,5-3 години може бути проаналізовано до 25 зразків.
 • Безпека персоналу і зручність роботи: нагрівання реакційної суміші і подальший фотометричний аналіз проводиться в герметичних термостійких пробірках.
 • Суттєва економія реактивів, у тому числі дорогих сульфатів срібла і ртуті.

Компанія АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА виконує ремонт і технічне обслуговування анализаторів рідини Флюорат-02-2М, Флюорат-02-3М, Флюорат-02-4М, Флюорат-02-5М, а також їх передповірочну підготовку в Україні

Ми надаємо кваліфіковані   консультації по методичному забезпеченню і експлуатації всіх моделей аналізаторів Флюорат-02.

2022 © All rights reserved ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»