+38 (044) 520-01-45 +38 (093) 329-88-60 +38 (093) 329-66-79
Флюорат-02-4М (флуориметр, хемілюмінометр, флуоресцентний детектор для ВЕРХ) | FLUORAT-02-4M

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М (FLUORAT-02-4M)

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М призначений для експрес-аналізу природної, питної і стічної води (та інших об’єктів навколишнього середовища після переведення аналізованого компоненту в розчин) методами флуориметрії і фотометрії. Крім того, аналізатор Флюорат-02-4М дозволяє вимірювати фосфоресценцію, хемілюмінесценцію і використовується в якості флуориметричного детектора у складі рідинного хроматографа «ЛЮМАХРОМ»

Аналізатор рідини Флюорат-02-4М – нова модель із серії аналізаторів Флюорат-02 з розширеним набором функцій (у порівнянні з базовою моделлю  Флюорат-02-5М). В основному режимі аналізатор працює як флуориметр, та може також працювати як фотометр, прилад для вимірювання фосфоресценції і хемілюмінесценції,  використовуватися в якості флуориметрічного детектора для ВЕРХ у складі рідинного хроматографа ЛЮМАХРОМ. Нова модель Флюорат-02-4М прийшла на заміну моделі Флюорат-02-2М, зберігши з нею повну методичну сумісність.

Прилади серії Флюорат-02 випускаються більше 20 років, і успішно використовуються десятками лабораторій різного профілю (водоканали, державні екологічні та санітарно-гігієнічні лабораторії, екологічні та виробничі лабораторії підприємств, тощо).

Аналізатори рідини Флюорат-02 пройшли в Україні процедуру оцінки відповідності за модулем В згідно «Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки».

Вибір необхідного спектрального діапазону в аналізаторі Флюорат-02-4М здійснюється спеціально підібраними світлофільтрами. Як джерело світла використовується імпульсна ксенонова лампа високого тиску, що забезпечує достатні світлові потоки у всьому спектральному діапазоні оптичних методів – від жорсткого ультрафіолету до червоної межі видимого світла. Основний режим роботи аналізатора – флуориметр. Прилад може  працювати як фотометр, використовуватися для вимірювання хемілюмінесценції і фосфоресценції. У кюветне відділення можна встановлювати кювети 10х10 мм для флуориметрії і 10х20, 10х40 мм для фотометрії.

При використанні приладу Флюорат-02-4М як флуориметричного детектора для ВЕРХ у складі рідинного хроматографа ЛЮМАХРОМ, у кюветне відділення встановлюється проточна мікрокювета; реєстрація та обробка хроматограм здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення для ПК.

Аналізатор Флюорат-02-4M комплектується наборами для аналізу компонентів, які необхідні користувачу . У набір входять: текст методики виконання вимірювань, кювета, світлофільтри, стандартний зразок, специфічні реагенти (якщо використовуються).

Компанія АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА виконує ремонт і технічне обслуговування анализаторів рідини Флюорат-02-2М, Флюорат-02-3М, Флюорат-02-4М, Флюорат-02-5М, а також їх передповірочну підготовку в Україні

Ми надаємо кваліфіковані   консультації по методичному забезпеченню і експлуатації всіх моделей аналізаторів Флюорат-02.

2022 © All rights reserved ТОВ «АНАЛІТ СИСТЕМС УКРАЇНА»