
Атомно-абсорбційний спектрометр MGA-1000
Атомно-абсорбційні спектрометри MGA-1000 використовуються для визначення вмісту хімічних елементів (перш за все, металів) у рідких зразках (вода, напої, біологічні рідини), а також у інших об’єктах, після попередньої мінералізації (ґрунти, донні відкладення, осад стічних вод, відходи, харчові продукти, корма і сировина для їх виробництва, біологічні тканини, продукти нафтохімічного виробництва).
Атомно-абсорбційний спектрометр, із зеєманівською корекцією неселективного поглинання, MGA-1000 представляє третє покоління спектрометрів серії MGA. Зберігши краще від попередньої моделі MGA-915, MGA-1000» має цілу низку нових особливостей.
Переваги MGA – 1000
- Унікальна чутливість методу ААС з електротермічною атомізацією;
- Безшумний процес атомізації;
- Унікальна система корекції фону для аналізу об’єктів з вираженим неселективних поглинанням;
- Компактний ергономічний дизайн приладу;
- Компактний автосамплер на 48 позицій;
- Просторий відсік турелі на 6 ламп;
- Можливість одночасного встановлення високочастотних ламп і ламп з порожнистим катодом;
- Визначення Se і As без використання ртуть-гідридної приставки;
- Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення;
- Інтелектуальна система самодіагностики і контролю всіх систем приладу.
Принцип роботи MGA-1000
Принцип дії спектрометрів заснований на вимірюванні поглинання вільними атомами елементів резонансного випромінення, що проходить через шар атомної пари, який виникає при атомізації зразка у графітовій кюветі. Для автоматичної корекції неселективного поглинання використаний метод Зеєманівської модуляційної поляризаційної спектрометрії з високочастотною модуляцією.
Спектрометри являють собою автоматизовані лабораторні прилади періодичної дії, конструктивно виконані у вигляді єдиного блоку. Дозування рідкої проби у графітову кювету спектрометрів проводиться за допомогою автосамплеру або власноруч за допомогою мікродозатору змінного об’єму.
Управління роботою спектрометрів, обробка інформації та розрахунок результатів аналізу здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Спектрометри оснащені автономним програмним забезпеченням (ПЗ) для керуючого комп’ютера, яке управляє роботою спектрометрів та відображає, обробляє і зберігає отримані дані.